PtcTeam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PtcTeam

рефбек 100% в BUX сайтове
 
ИндексИндекс  ПорталПортал  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Аlert pay- paypal

Go down 
АвторСъобщение
ljubima




Брой мнения : 3
Баланс в цент : 163
Join date : 27.05.2011

Аlert pay- paypal Empty
ПисанеЗаглавие: Аlert pay- paypal   Аlert pay- paypal EmptyНед Дек 04, 2011 2:16 pm

ЗДРАВЕЙТЕ! Миналата година работех с вас и съм събрала 30 USD, които обаче са в AP. Иска ми се да даря тези пари за една прекрасна инициатива ДРИЙМЛЕНД ИНИЦИАТИВА ЗА ПОДКРЕПА НА ДОМА ЗА СИРАЦИ НА ОТЕЦ ИВАН (НОВИ ХАН)
http://dreamland-bg.com/index.php?topic=...
ДРИЙМЛЕНД ИНИЦИАТИВА ЗА ПОДКРЕПА НА ДОМА ЗА СИРАЦИ НА ОТЕЦ ИВАН (НОВИ ХАН) и моля някой от вас да ми помогне. Предварително благодаря на отзовалия се!
Върнете се в началото Go down
ljubima




Брой мнения : 3
Баланс в цент : 163
Join date : 27.05.2011

Аlert pay- paypal Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аlert pay- paypal   Аlert pay- paypal EmptyВто Дек 06, 2011 3:17 pm

Никой ли не иска да ми помогне. Сигурно много от вас имат сметки и на двете места и могат да оперират с двата акаунта така че няма да им е голям проблем да се лишат от тази сума в ПП, а да я получат в АП. Обръщам се към вас защото ви имам доверие, а доколкото разбрах практиката е първо да прехвърля сумата аз, а след това този на когото съм я прехвърлила да я изпрати директно на посочената сметка, така че сами разбирате... Ако е толкова голям проблема, може да прехвърлите/дарите/ и по-малка сума.
Върнете се в началото Go down
 
Аlert pay- paypal
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PtcTeam :: Обмен на MB, PP, AP, WMZ, LR :: Предложения и осъществени сделки-
Идете на: